WIĘCEJ

WIĘCEJ to ogólnopolski cykl wydarzeń skoncentrowany na aktywnej promocji kreatywnego spędzania czasu, łączący niezależne miejsca, otwartych ludzi i ciekawe spotkania tematyczne.

TAŃCZ WIĘCEJ to projekt w ramach którego znani artyści występują w nowej dj’skiej odsłonie. Podczas pierwszej edycji 28 stycznia 2017 roku w klubie Wytwórnia w Łodzi swój autorski dj'set zaprezentowali Kuba Karaś z The Dumplings, Paulina Przybysz szerzej znana z zespołu Sistars oraz Piotr Rogucki niezmiennie wiązany z zespołem Coma. Podczas kolejnych edycji wystąpili również Iza Lach, Marcelina, Kev Fox, Skubas.

TAŃCZ WIĘCEJ stanowi alternatywę dla popularnych weekendowych imprez tanecznych. Starannie wyselekcjonowana lista muzyczna oraz oprawa wizualna składają się na wydarzenie o wysokim poziomie artystycznym.

 

PATRZ WIĘCEJ to ogólnopolski cykl autorskich filmów dokumentalnych i niezależnych stworzony we współpracy z Wajda School & Studio. W 2017 roku przypada 15-lecie Szkoły Filmowej założonej przez Andrzeja Wajdę i Wojciecha Marczewskiego. W ramach obchodów planowana jest obecność Wajda Studio na najważniejszych festiwalach w Polsce (w tym OFF Camera, Krakowski Festiwal Filmowy, Festiwal Filmowy w Gdyni, czy Młodzi i Film w Koszalinie), ale też zagranicą (m.in. La Rochelle Film Festival, Karlovy Vary, czy IDFA w Amsterdamie). W ramach projektu powstanie wydawnictwo „15 filmów na 15-lecie Wajda School & Studio”, które stanowić będzie podsumowanie dotychczasowych działań produkcyjnych i edukacyjnych szkoły. Więcej informacji www.wajdaschool.pl.

Spośród powyższych tytułów zostało wyselekcjonowane 6 filmów, które w ramach współpracy z yMusic zostanie wyświetlone w wybranych Ośrodkach Kultury. Finał wydarzeń stanowi wieczorny koncert.