Shy Albatross i ich See See Rider

ShyAlbatross-0
Debiutancka płyta Shy Albatross Women Blue miała swoją premierę 15 kwietnia bieżącego roku. Na pierwszy singiel artyści wybrali wyjątkowy MoonlightTeraz przyszedł czas na kolejny.

Z przyjemnością przedstawiamy teledysk do drugiego singla Shy Albatross See See Rider.

See See Rider – śpiewało się w tysiącach wersji w saloonach Południowej Ameryki na trasie pociągu Sunshine Special która była symbolem wolności, wyruszenia w daleką podróż przez prerie. C.C.Rider, łamacz serc podążył tą drogą i stał się legendą. Kiedy powstawał ten utwór myślałem o graniu na afrykańskim ngoni. Połączyło się to z rytmem ballady soul powstałej może gdzieś na gruzach dawnego miasteczka z saloonem. Mogło dziać się to już wiele lat później kiedy walczono o sprawiedliwość i wolność na ulicach wielkich miast.

Teledysk do tej piosenki powstał w niezwykle uroczym i magicznym miejscu – Stadninie Koni Fiord w Młodzikowie, gdzie łagodne konie traktowane są z czułością i szacunkiem. Młodzikowo polecamy!

Wszystkie elementy teledysku (zdjęcia, muzyka i charyzmatyczny głos Natalii Przybysz) stworzyły całość i wzajemnie się uzupełniają.

Shy Albatross i ich See See Rider